Regeneracja lakierów samochodowych

Regeneracja lakierów samochodowych

Jesteśmy na rynku powłok lakierniczych od 1994 roku. Firma Auto Portret zajmuje się profesjonalną regeneracja lakierów samochodowych każdego typu (akrylowe, metaliczne, perłowe oraz trójwarstwowe).

Przez wszystkie lata naszej pracy zrealizowaliśmy setki projektów i przepracowaliśmy wszystkich czołowych producentów past i maszyn.

Na dzień dzisiejszy pracujemy tylko na włoskim systemie Rupes i na niemieckim Polytop (rekomendacja Mercedes Benz), które akurat są najlepszymi rozwiązaniami na rynku.

W większości przypadków ww. systemy
pozwalają zregenerować lakier do 90%.
regeneracja lakieru - przykład

Cena regeneracji lakieru zależy od wielu czynników, dlatego tak ważne są oględziny i stan powłoki lakierniczej, który w Naszej firmie wykonujemy bezpłatnie po umówieniu wolnego terminu. Sprawdzamy grubość powłoki, czy lakier jest oryginalny, stopień zniszczenia.

odpowiednia temperatura i wilgotność

Wszystkie Nasze prace wykonujemy przy odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza, co ma wpływ na jakość i długotrwały efekt końcowy.

oględziny karoserii

Jeżeli podczas oględzin okaże się, że na karoserii Państwa samochodu znajdują się wgniecenia parkingowe, to żaden problem, ponieważ nasza firma oferuje również usuwanie wgnieceń bez lakierowania.